ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଗୁମର

Odia News
Reading Time: < 1 minute

ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସବୁ ଗୁମର ଖୋଲିବେ ସାନଖେମୁଣ୍ଡି ବିଧାୟକ ରମେଶ ଜେନା । ଶୁକ୍ରବାର ବିଭିନ୍ନ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ରମେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦିନ ଥିଲା ମୋ ମା’କୁ ସେ କନ୍ଦାଇଥିଲେ । ମୋ ନାଁରେ ୫୪ ମିଛ କେଶ୍ ଦେଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ସେ ବିଧାୟକ ନ ଥିଲେ, ଖାଲି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧି ଥିଲେ । ପରେ ସେ ବିଧାୟକ ହେଲେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେ । ଏହି ସମୟ ଭିତରେ ସେ କ’ଣ କରିଛନ୍ତି ମୁଁ ସବୁ ଜାଣିଛି ।

ଆସନ୍ତା ୬ ତାରିଖରେ ଏହା ଉପରେ ଗଞ୍ଜାମରେ ପ୍ରେସ ମିଟ୍ ଡ଼ାକିବି । ତାଙ୍କର ଲମ୍ବା ଇତିହାସର ଚିଠା ସେଇଠି କହିବି । ତାଙ୍କୁ ବହୁ ଆଗରୁ ଗିରଫ କରିବାର ଥିଲା, ମାତ୍ର ବହୁ ବିଳମ୍ବରେ ସରକାର ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲେ ବୋଲି ରମେଶ କହିଛନ୍ତି ।

ସେ ପୁଣି କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ବାବୁ ଆଉ ସରକାରଙ୍କ ଚାପରେ ମୋ ନାଁରେ ୫୪ ମିଛ କେଶ୍ ଦିଆଗଲା । ୩ ବର୍ଷ କାଳ ମୁଁ ଜେଲରେ ରହିଲି । ହେଲେ ଲୋକ ମୋତେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ, ଦଳ ମୋ ସାଥୀରେ ଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ଜେଲରୁ ଫେରିବା ପରେ ବି ଲୋକମାନେ ମୋତେ ଜିତାଇଲେ ।

ଆଉ ଏବେ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ବାବୁଙ୍କ ସାଥୀରେ ନାଁ ତାଙ୍କ ଦଳ ଅଛି ନାଁ ତାଙ୍କ ସାଥୀରେ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଯାହା କରିଛନ୍ତି ସବୁ ମୁଁ କହିବି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବିଧାୟକ  ରମେଶ ଜେନା ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ସୁର ରାଉତରାୟ ଗିରଫ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କଟାକ୍ଷ କରିଛନ୍ତି।

 

ଦେଶରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଠକେଇ ମାମଲା…

Recommended For You

About the Author: Utkal Odisha

Utkal Odisha brings the best of articles, news, and views in English and Odia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Human Verification: In order to verify that you are a human and not a spam bot, please enter the answer into the following box below based on the instructions contained in the graphic.