ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆଣିଲା ନୂଆ ଯୋଜନା, ପ୍ରଥମ ୬ ମାସ ବିନା ଇଏମଆଇରେ ମିଳିବ ଋଣ - Utkal Odisha

ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆଣିଲା ନୂଆ ଯୋଜନା, ପ୍ରଥମ ୬ ମାସ ବିନା ଇଏମଆଇରେ ମିଳିବ ଋଣ

WhatsApp Image 2020 05 08 at 10.04.48
Reading Time: < 1 minute

ଭୂତାଣୁ ଯୋଗୁଁ ଲାଗୁ ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ଏସବିଆଇ) ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଯୋଜନା ଆଣିଛି। ଜରୁରୀକାଳୀନ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ପାଇଁ ଏସବିଆଇ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଫର ଦେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଋଣ କମ୍ ସୁଧ ହାରରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି |

ଏହି ଅଫରର ଏକ ବିଶେଷ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ହେଉଛି ଯେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ୬ ମାସ ପାଇଁ କୌଣସି ଇଏମଆଇ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଏସବିଆଇ ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରାହକମାନେ ଘରୁ ଋଣ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ବ୍ୟାଙ୍କ କହିଛି ଯେ ଏହି ଋଣ ମାତ୍ର ୪୫ ମିନିଟରେ ମିଳିପାରୁଥିବାବେଳେ ବାର୍ଷିକ ୧୦.୫ ପ୍ରତିଶତ ହାରରେ ସୁଧ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଏହି ସୁଧ ହାର ଅନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ଉପରେ ଆଦାୟ କରାଯାଉଥିବା ସୁଧଠାରୁ କମ୍ ଅଟେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ପାଇଁ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଋଣ ଦେବାକୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ୨.୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପେନ୍ସନ ଋଣ ଏବଂ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସର୍ଭିସ କ୍ଲାସ ଋଣ ଭାବରେ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରିବ।
କିଭଳି କରିବେ ଆବେଦନ
ଏସବିଆଇର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ onlinesbi.com ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରାହକମାନେ ୟୋନୋ ଆପ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ Yono SBI ଆପ୍ ମଧ୍ୟ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ | ତା’ପରେ ପୂର୍ବ-ଅନୁମୋଦିତ ଋଣ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ସମୟ ଅବଧି ଏବଂ ପରିମାଣ ଚୟନ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟାଙ୍କ ଆପଣଙ୍କର ପଞ୍ଜୀକୃତ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବରକୁ ଏକ ଓଟିପି ପଠାଇବ | ଓଟିପି ଦେବା ପରେ, ଅର୍ଥ ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ସଞ୍ଚୟ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେବ |

Recommended For You

About the Author: Utkal Odisha

Utkal Odisha brings the best of analysis, articles, data, information, insights, news, opinions, stories and views in English and in Odia language.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x